סוזי דבוסקין

סוזי נפטרה בשלווה במאי 2017, לאחר מאבק עיקש וממושך במחלת הסרטן. בכל תקופת מחלתה הייתה פעילה ונמרצת. את האוטוביוגרפיה שלפנינו היא כתבה בשנת 2015, והאתר הוא חלק מהמורשת שלה:

אני מורה לחינוך מיוחד ולחינוך יהודי יותר מארבעים שנים. לימדתי ילדים קטנים במעונות יום בארה"ב ובעיקר בישראל, הכנתי לעלייה לתורה בני ובנות מצווה רגילים ובעלי צרכים מיוחדים, ועזרתי לבני נוער רגילים ובעלי צרכים מיוחדים להרחיב את הידע והמעורבות שלהם ביהדות. אני אוהבת ללמד. אוהבת להגיע אל כל אדם. אני אוהבת להתאים את חומר הלימוד לאנשים. אוהבת את התקשורת ואת הלמידה שזורמות בינינו הלוך ושוב. את בת המצווה שלי חגגתי בגיל 35, כך שלעולם לא מאוחר מדי להתחיל. באמצעות האתר הזה אנחנו מושיטים יד אל כל אחד ואחת מכם, בכל מקום שאתם נמצאים בו, כדי לעזור לכם למצוא את הקשר אל היהדות שלכם ואל הקהילה היהודית שלכם.אני חברה פעילה בקהילת הוד והדר, קהילה שוויונית בכפר סבא, במדינת ישראל.

יהודית אדלמן גרין

הרבה יהודית אדלמן-גרין עבדה יחד עם סוזי דבוסקין וגילה ווגל על ייסוד התוכניות הבאות: בר/בת מצווה לילד המיוחד, מחנה קיץ "נטעים" במסגרת רמה-נועם ישראל, כנסים ארציים לחינוך מיוחד יהודי וקהילת רימון לבוגרים עם צרכים מיוחדים. האתר הזה הוא ביטוי לאהבה ולידידות השוררות בין שלושתנו. כולנו מאמינות בקידום חינוך לנשים, לאנשים עם צרכים מיוחדים ולכול.

יהודית היא ספורטאית תריאטלון, אוהבת בישול, טבע, ספרים, כתיבה ונגינה בגיטרה.

היא מלווה רוחנית לקשישים הנמצאים במשבר או בסוף החיים. היא נשואה ואם לשלושה, וסבתא לנכד.

גילה ווגל

לאחרונה פרשתי לגמלאות מעבודתי כמרצה במחלקה לחינוך מיוחד במכללת בית ברל בישראל. תמיד התעניינתי בחינוך יהודי לצעירים בעלי צרכים מיוחדים. אני גאה על כך שעזרתי להקים במסגרת התנועה המסורתית (קונסרבטיבית) את התוכנית בר/בת מצווה לילד המיוחד, וממשיכה לשמש כיועצת אקדמית לתוכנית. נושא עבודת הדוקטורט שלי היה השפעת טקסי בר.בת מצווה להורים של ילדים עם צרכים מיוחדים. אני גם חברה במועצת המנהלים של צ'יימס ישראל, ארגון שמספק שירותים לאנשים עם צרכים מיוחדים. בשנת 2014 מוניתי למועצה הדתית של כפר סבא, ואני מקווה להנהיג  בה יותר היענות לצרכים הדתיים של כל תושבי העיר. אני חברה פעילה בקהילת הוד והדר (המסורתית) בכפר סבא. ואני עסוקה בטיפול בשבעת נכדי ובפיתוח האתר הזה.